REFORM YAPI
MantolamaX / REFORM YAPI
Yetkili Kişi : Cemal reform
Adalet Mah. 1645/14 Sok. No:15/A Bayraklı İZMİR
İZMİR / BAYRAKLI


Kurucumuz Cemal Bey, 2004 yılından beri kendiside inşaat söktörünün bir çok alanında çalışmış, dış cephe boya ve mantolama alanında uzmanlaşmıştır. Sadece çalışkanlığı ile değil, örnek davranış ve ticaret ahlakı konusunda da herzaman takdir görmüştür. Kocaeli Gebze Çayırova'da bulunan Reform Yapı İnşaat Tic. Şti. olarak, dış cephe mantolama uygulamaları, ısı, ışık, su ve ses yalıtımı, bina boyama, iskele kiralama, tadilat, dekorasyon, ve nalbur hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik konusunda ödün vermeyen Reform Yapı Boya İzoalsyon, yaz - kış keyifle yaşayabileceğiniz ısı yalıtımı ve mantolama ürünlerinde uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

Evlerinizin iç cephelerinde dekorasyon uygulamaları, iç cephe boyama hizmetlerimiz ve Alçıpan, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarımız mevcuttur. Binalarınızda temel su yalıtımı, su izolasyonu ve drenaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.

Bizim işimiz binalarınızı giydirmektir. Söve uygulaması ile de binalarınızın hem görüşüşlerini çağdaş bir çizgiye taşırken, hem de uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanım sağlamaktayız. Bize danışmadan binalarınıza mantolama yaptırmayınız.

Gelecek kuşaklara bırakılacak temiz bir Dünya için el ele çalışmalıyız. Yaşam alanlarımızı her zaman güzelleştirmek ve renklendirmek için sürekli çalışıyoruz. Bu işlerin yanısıra akıl dolu sistemleri ile hem binalarınızın hava almasını sağlıyor hemde ısı ses ve su izolasyonunu da yaparak ekonominize katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Tüm müşterilerimizi memnun edene dek yaptığımız işin arkasında durmamız ise hem mesleğimize olan saygımızı, hemde müşteri odaklı yönetim anlayışımızı simgelemektedirReform mantolama 2018 yılında İzmir şubesi ile Ege bölgesine hizmet vermeye başlamıştır. Deneyimli kadrosu ile izmir bölgesinde mantolama hizmetleri konusunda fark yaratan, kaliteli malzeme ve işçilik ile hızlı güvenli garantili ve esnek ödeme seçenekleri ile İzmir'lilerin tercih sebebi olmaktadır....


REFORM YAPI İZMİR / BAYRAKLI Adalet Mah. 1645/14 Sok. No:15/A Bayraklı İZMİR adresinde, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Boya, Çatı Drenaj, İç Cephe Boya, Söve Uygulama, Merdiven Boşluğu Boyama, Sıva İşleri alanlarında hizmet vermekte olup Mantolamax'ın seçkin kadrosu içinde 2019 yılından beri faaliyetini devam ettirmektedir. REFORM YAPI
Yetkili Kişi : Cemal reform ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak için sitemiz üzerinden işleriniz için teklif talebinde bulunabilirisiniz.

Hızlı Teklif İste