Ekol Yapı Mantolama
MantolamaX / Ekol Yapı Mantolama
Yetkili Kişi : Yakup Nesim
Adnan Menderes Mah Adnan Kahveci Cad 426 Sokak No 16/A
ANKARA / KEÇİÖREN


Hakkımızda
2003 Yılından beri sektör içerisinde faaliyet gösteren ortaklarımız Sektörde kazandıkları bilgi ve birikimleri bir araya getirerek 2009 Yılında Isı Yalıtımı başta olmak üzere Çatı, İç ve Dış Cephe Boya, Drenaj, Su Yalıtımı ve Çevre Düzenlemesi Alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere EKOL YAPI Mantolama Markası Altında Sektör içerisindeki yerini almışlardır.
Sektöre getirdiği yenilikçi ve güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran firmamız, Süreç içerisinde müşteri talep ve istekleri doğrultusunda kendini yenilemiş, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek. ANKARA, İSTANBUL, KOCAELİ,BURSA, İZMİR Bölgelerinde Sektörün Önde gelen firmalarından olmuştur.

Misyonumuz
İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki tüm aşamalarda
Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışıyla, Müşteri Memnuniyetini daima üst düzeyde tutan,
Müşterilerimize daima yakın ve tüketici haklarına hep saygılı olan,
Kaliteli ürün çeşidi ve müşteriler için en uygun fiyat politikası sunan,
Dürüstlük ve Güvenilirliği ilke edinen,
Ülkemizde yaşam kalitesi standartlarını yükseltmeyi amaçlayan,
Güvenilir, verimli ve yenilikçi bir kuruluş olmayı amaçlar.

Vizyonumuz
Yapı sektöründeki uygulamalarımızda ilkeli ve dürüst
çalışmalarımızdan taviz vermeden uzun vadeli projeksiyonlar tutarak sektöre bakmak, gerçek mühendislik gerçek hizmet anlayışımızdan doğan sloganımızdan hareketle insanların yaşam kalitesini yükseltmek.
Sektöre yön veren lider firmalardan olmak adına insan kaynaklarımızın birimlerini birleştirerek etkili güçlü planlı bir iş potansiyeline sahip olmak, gerçek kalite anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimize yapıcı çözümler sunmak.
Isı yalıtımı ve İzolasyon sektöründe en iyi hizmet ve kaliteyi sunarak alanında her özelliği ile farklı ve lider olmak....


Ekol Yapı Mantolama ANKARA / KEÇİÖREN Adnan Menderes Mah Adnan Kahveci Cad 426 Sokak No 16/A adresinde, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Boya, Çatı Drenaj, İç Cephe Boya, Söve Uygulama, Merdiven Boşluğu Boyama, Sıva İşleri alanlarında hizmet vermekte olup Mantolamax'ın seçkin kadrosu içinde 2019 yılından beri faaliyetini devam ettirmektedir. Ekol Yapı Mantolama
Yetkili Kişi : Yakup Nesim ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak için sitemiz üzerinden işleriniz için teklif talebinde bulunabilirisiniz.

Hızlı Teklif İste