Puzzle Yapı İzolasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şti
MantolamaX / Puzzle Yapı İzolasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şti
Yetkili Kişi : Orhan Çelik
Mimar Sinan Mah. Berk Sok. No:1 D:6
İSTANBUL / ÇEKMEKÖY


Aile büyüğümüz Celal Çelik’in 70’li yıllardan itibaren inşaat sektöründe bireysel çalışmalarıyla başlayan bu oluşum, zamanla güçlü ve kurumsal bir yapıya dönüşmüştür.

2000’li yılların başından itibaren inşaat sektöründe ana yüklenici olarak yer alan firmamız, son yıllarda sektörün lider firmalarıyla birlikte hareket ederek çağımızın gerektirdiği inovatif çalışmalardan da geri kalmadan “deneyim havuzumuzu” genişletmiştir.

40 yılı aşan bu süreçte sahip olduğumuz ilkelerimizi “Puzzle Yapı” markası altında birleştirerek sektörde faaliyetlerimize devam ekmekteyiz.Misyonumuz:Güven, memnuniyet, kalite ve hizmet ilkelerimizden ödün vermeden tüm faaliyetlerimizi başarıyla gerçekleştirmek.Vizyonumuz:Samimiyet ve güven temelli yaklaşım ile alanımızda başarılı çalışmalar ortaya koyup sektörde söz sahibi olmakOrtak Değerlerimiz;Müşteri Odaklılık
Şeffaflık
Güven
Kurumsallık...


Puzzle Yapı İzolasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şti İSTANBUL / ÇEKMEKÖY Mimar Sinan Mah. Berk Sok. No:1 D:6 adresinde, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Boya, Çatı Drenaj, İç Cephe Boya, Söve Uygulama, Merdiven Boşluğu Boyama, Sıva İşleri alanlarında hizmet vermekte olup Mantolamax'ın seçkin kadrosu içinde 2019 yılından beri faaliyetini devam ettirmektedir. Puzzle Yapı İzolasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şti
Yetkili Kişi : Orhan Çelik ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak için sitemiz üzerinden işleriniz için teklif talebinde bulunabilirisiniz.

Hızlı Teklif İste