NESMA BOYA
MantolamaX / NESMA BOYA
Yetkili Kişi : Ahmet Nesim
BARBAROS MAH.HUZUR CAD.UZMAN SOK.NO:34 ATAŞEHİR/İSTANBUL
İSTANBUL / ATAŞEHİR


996 yilindan itibaren sektördeki yerini alan NESMA BOYA kisa sürede sektörün öncü sirketleri arasinda bulunmayi basardi ve gelisen teknoloji ile birlikte kendini yeniledi.

Genis ürün çesidi ile her ihtiyaca cevap vermeyi hedefleyen firmamiz kalite ve memnuniyete bir arada sunarak bugünlere gelmistir.

Iç ve dis cephe boya,Dekoratif Kaplama,Yapi Kimyasallari,NESMA THERM Dis Cephe Isi Yalitimi (Mantolama),Söve Sistemleri konusunda Türkiye'nin lider firmasi Nesma Boya olarak sadece Türkiye'de degil, uluslar arasi pazarda da örnek ve tercih edilen bir markadir....


NESMA BOYA İSTANBUL / ATAŞEHİR BARBAROS MAH.HUZUR CAD.UZMAN SOK.NO:34 ATAŞEHİR/İSTANBUL adresinde, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Boya, Çatı Drenaj, İç Cephe Boya, Söve Uygulama, Merdiven Boşluğu Boyama, Sıva İşleri alanlarında hizmet vermekte olup Mantolamax'ın seçkin kadrosu içinde 2019 yılından beri faaliyetini devam ettirmektedir. NESMA BOYA
Yetkili Kişi : Ahmet Nesim ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak için sitemiz üzerinden işleriniz için teklif talebinde bulunabilirisiniz.

Hızlı Teklif İste